Informacje na temat sufitów napinanych

Sufit napinany DPS – to nowoczesna forma designu i dekoracji przestrzeni Twojego życia.
Technologia sufitów napinanych DPS spełnia podstawowe funkcje sufitu podwieszanego jednak to, co zdecydowanie ją wyróżnia to nowe możliwości jakie otwiera: jest nie tylko lekka, łatwa w montażu i trwała, ale także pozwala na kreowanie nieskończonych przestrzennych konstrukcji: kulistych, owalnych, łukowych, łamanych i wielopoziomowych, co połączone z grą kolorów i świateł wywołuje unikalny efekt. Im większa przestrzeń – tym większe możliwości.
Nasza technologia obejmuje również innowacyjne rozwiązania dla mniejszych powierzchni, które dzięki zastosowaniu gładkiego i odpornego na odkształcenia materiału ze szklaną powłoką stwarza niesamowitą iluzję przestrzeni.
Zalety technologii sufitów DPS:
powłoka DPS waży niespełna 200g/m2, dlatego nie obciąża stropu, zaś systemy świetlne i wentylacyjne są montowane niezależnie
jest w pełni odporna na wilgoć i osadzanie pary wodnej, dzięki czemu chroni wnętrze pomieszczenia przed zalaniem
powłoka sufitowa jest antyelektrostatyczna i antysejsmiczna
ekologiczna – w 100% nadaje się do przerobu wtórnego
nie jest konieczna częsta konserwacja (wystarczy raz na 5-7 lat) i można wykonać ją samodzielnie
zabezpiecza konstrukcję stropu przed gromadzeniem się nadmiernej ilości wilgoci
Powłoki DPS są produkowane według najwyższych standardów bezpieczeństwa określonych w normie EN 14716:2004, czego dowodem jest Certyfikat Zgodności CE 1488 – CPD – 0106/W.

Gwarantujemy, że wszystkie składowe elementy sufitu, które posiadają znak DPS są wolne od wszelkich wad (fabrycznych i materiałowych). Sufit zostaje dostarczony i zamontowany zgodnie z wymogami i zaleceniami (kolor/struktura/kształt) inwestora – Użytkownika lub Projektanta.

Gwarancje:
10 lat gwarancji na trwałość barwy i kształt zakupionego i zamontowanego sufitu.
3 lata gwarancji na każdy sufit zakupiony w autoryzowanej sieci sprzedaży DPS.
3 lata gwarancji na każdy sufit zamontowany przez Autoryzowanego Dealera – Instalatora.
Czas liczymy od daty montażu sprawowanej w siedzibie Autoryzowanego Dealera – Instalatora.
Powyższa gwarancja dotyczy mechanicznej trwałości materiałów.

Dodatkowo:
Bezpłatne usuwanie usterek - jeżeli sufit eksploatowany jest zgodnie z zaleceniami i warunkami zawartymi w instrukcji obsługi, która jest integralną częścią niniejszej gwarancji.
W przypadku samoistnego pęknięcia materiału naprawa zostanie wykonana w ramach gwarancji, a w sytuacji niemożności reperacji sufit zostanie wymieniony.
W przypadku zaniechania działalności przez Dealera gwarancję przejmuje Grupa DPS.

Konserwacja:
Sufit DPS zostaje wyczyszczony oraz wypolerowany po montażu i nie wymaga dodatkowej konserwacji.
Jeśli zaistnieje potrzeba odświeżenia materiału, sufit należy czyścić wodą z dodatkiem łagodnego środka odtłuszczającego (zalecany preparat DPS - PLAFONCLEAN) przy pomocy miękkiej ściereczki.
Po zmyciu warstwy kurzu lub innego zabrudzenia sufit należy wytrzeć i wypolerować. Zaleca się, aby prace związane utrzymaniem czystości materiału były wykonywane również przez Autoryzowanego Instalatora.
Sufity DPS zainstalowane w szpitalach, salach operacyjnych, laboratoriach i wszelkiego typu pomieszczeniach o wymogach szczególnej sterylności mogą być czyszczone z użyciem pary wodnej lub innych środków chemicznych, których dobór należy skonsultować z DPS.

Utrata Gwarancji:
Montaż sufitu oraz wszelkie prace dodatkowe: oświetlenie, wentylacja, żaluzje, montaż anemostatów oraz wszelkie inne prace dodatkowe (za wyjątkiem wymiany żarówek) może wykonać tylko Autoryzowany Instalator. Wykonanie wyżej wymienionych prac przez firmę nieuprawnioną jest równoznaczne z utratą gwarancji.
Należy unikać kontaktu sufitu z przedmiotami mogącymi spowodować uszkodzenie mechaniczne sufitu, w wypadku zaistnienia takiej sytuacji wszelkie reperacje i naprawy są wykonywane poza gwarancją.
Sprawy sporne:
W sprawach spornych odnośnie zasadności naprawy gwarancyjnej wykonujemy ekspertyzę (Grupa DPS) i wydajemy na ten temat opinię.

 

Życzymy Państwu zadowolenia z użytkowania sufitu napinanego DPS.

Wytrzymałe ;)
Wytrzymałe 😉
Typowe błędy pseudo firm i ich podróbek. Tak wygląda sufit TANIEJ