Kilka słów o nas

Witam Państwa na mojej stronie,

W życiu każdego z nas kilkakrotnie przychodzi moment, kiedy musimy zmierzyć się z odświeżeniem, remontem czy wykończeniem mieszkania lub domu. Dla większości jest to czas spełnienia marzeń, poprawy warunków życia czy choćby dokonania drobnych zmian cieszących oko. Niestety ten czas jest okupiony stresem, wysiłkiem a niejednokrotnie również długotrwałym i męczącym poszukiwaniem pomysłów.

GipsoFarb wychodzi naprzeciw wszystkim tym oczekiwaniom i potrzebom. Szeroko-pojętymi remontami zajmuję się od 2001r, dysponuję wiedzą, umiejętnościami i zapleczem technicznym oraz szerokim gronem firm współpracujących, dzięki czemu remont może być dla Państwa tylko przyjemnością.

Wciąż poszukuję nowych trendów, rozwiązań technologicznych i odbywam szkolenia, aby spełnić wszelkie oczekiwania moich Klientów. Oferuję współpracę na każdym etapie, począwszy od pomysłu i projektu, poprzez dobór i zakup materiałów aż po wykończenie najmniejszych detali.

Wysoka jakość usług i zadowolenie Klienta to dla mnie priorytetowe wartości, dlatego też dokładam wszelkich starań, by Państwa dom czy mieszkanie było miejscem, do którego zawsze chce się wracać.
Zapraszam do zapoznania się z ofertą oraz galerią realizacji. W razie jakichkolwiek pytań jestem do Państwa dyspozycji.

 

Serdecznie pozdrawiam,
Robert Kuściński

podpis